Olimpiada PCK

Bardzo nas cieszy fakt, że uczniowie klasy 8 z naszej szkoły są aktywni i chętnie uczestniczyli w organizowanej olimpiadzie i zajęli wysoką lokatę( IV miejsce w województwie). Cieszy również to, że młodzież angażuje się w inicjatywy promujące zdrowy styl życia – bo taki cel przyświeca organizacji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK. Udział w przedsięwzięciu wymagał od uczniów zaangażowania, bowiem przystąpienie do etapu rejonowego i wojewódzkiego poprzedzała intensywna praca w szkole.

Laureaci etapu szkolnego musieli przeprowadzić projekt promujący zdrowy styl życia, polegający na organizacji wydarzenia sportowego w szkole. (Nasi uczniowie ćwiczyli z piłką do balansowania). I choć nie wszyscy mogli stanąć na podium, każdy z uczestników wygrał coś najcenniejszego – wiedzę, którą przekazał także swoim kolegom i koleżankom. Tak więc gratulujemy wszystkim uczniom biorącym udział w każdym z etapów Olimpiady, zaś zwycięzcy życzymy dalszych sukcesów.
                                                                                    Brawo uczniowie z klasy 8 !!!