Luty

W lutym w naszej szkole walentynkowo.Wyluzowany Dzięki sprzętom zakupionym w ramach projektu już przed feriami aktywnie świętowaliśmy ten dzień. Uczniowie klasy Ib razem z wychowawczynią, panią Martą Ptak przygotowali pyszne kanapki. Aparat fotograficzny posłużył nam ponownie do fotobudki, tym razem miała ona serduszkowy klimat. Klasa Ia rozpoczęła swoją przygodę z drukiem przestrzennym. W ich sali wychowawca, pan Damian Tomiak stworzył studio druku 3D, w którym powstają bajkowe postacie m.in. smerfy,  już nie tylko jako rysunki na ścianie, bo to ich wizerunek ozdabia klasę 1a. Z okazji "Dnia Dinozaura" pierwszaki stworzyły dinozaura, który stał się nagrodą w konkursie klasowym. Dzieci korzystają z długopisów i drukarki, które bardzo często są wykorzystywane na lekcjach. Również na historii druk się przydaje, w klasie V przy okazji omawiania zagadnień dotyczących społeczeństwa średniowiecza powstał rycerz w 3D.