Nauka przez zabawę, dzięki robotom Dash zakupionym w ramach projektu.
W tym miesiącu nasi uczniowie doskonalili swoje umiejętności programowania. Na lekcjach informatyki programowali roboty Dash i Dot. Uczyli się logicznego myślenia, kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów oraz pracy w grupie, czyli kluczowych kompetencji XXI wieku.

Drukarka 3D na lekcjach historii.
Zdobycze technologii przydatne na każdym przedmiocie. Realizując innowację na lekcjach historii, drukujemy elementy ułatwiające uczniom zapamiętanie postaci i wydarzeń. W maju popiersie Napoleona wydrukowane w trakcie zajęć towarzyszyło nam przy poznawaniu historii Francji i Księstwa Warszawskiego.

Szczęśliwe koniczynki.

Maj to miesiąc stresu dla naszych ósmoklasistów, żeby dodać im otuchy, przygotowaliśmy dla nich szczęśliwe breloczki, które otrzymali przed egzaminami.