Wrzesień

Rozpoczęliśmy przygodę z naszymi sprzętami, które zakupione zostały w ramach projektu.

1. Uczniowie chętnie korzystają z Długopisów 3D. Zaczynają od prostych kształtów. Dzięki pracy z tym sprzętem pobudzają wyobraźnię, kształtują koordynację i  wspomagają  pracę ręki.

2. Zaczęliśmy naszą zabawę z robotami DASH &  DOT. Uczniowie klas starszych zainstalowali oprogramowanie i mieli okazję poćwiczyć podstawy programowania.

3. Dzięki zakupionym preparatom do mikroskopów lekcje biologii stały się jeszcze ciekawsze :)

4. Aparat fotograficzny został użyty do tworzenia relacji fotograficznych z uroczystości, które odbywają się w naszej szkole. Sfotografowani zostali również kandydaci do zarządu SU, następnie wykonane zostały plakaty wyborcze.

5. Sprzęt kuchenny wykorzystany został przez uczniów klasy VIIIA.  Z okazji Dnia Chłopaka serwowane były pyszne gofry.