II Bieg Niepodległości

Kolejnym punktem uroczystości zaraz po uroczystym  apelu był  II Bieg Niepodległości.  Brali w nim udział uczniowie klas I - VIII  a także przedszkolaki. Każdy uczestnik otrzymał podobnie jak w zeszłym, roku pamiątkowy medal. Dziękujemy wszystkim osobom, które pomogły w przygotowaniu trasy i całego biegu.

Wyniki:

KLASY  "O" - I

1. miejsce BARTOSZ STRASZAK

2. miejsce ALAN ZATYLNY

3. miejsce KACPER SADOWSKI

KLASY  II-III

1. miejce OSKAR KURZAC

2. miejsce WIKTOR SMOLAK

3. miejsce SZYMON SKROK

KLASY IV-VI

1. miejsce MIŁOSZ KARASIEWICZ

2. miejsce MIKOŁAJ SOSIN

3. miejsce KORNEL KUBICKI

KLASY VII - VIII

1. miejsce KACPER SŁONECKI

2. miejsce KACPER KUBICKI

3. miejsce PATRYK CZECHOWSKI

Następnie został odśpiewany hymn narodowy. Cała społeczność „Naszej Szkoły” przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji: „Szkoła do hymnu”, by wspólnie z milionami uczniów w całej Polsce, a także poza jej granicami, punktualnie o 11.11 odśpiewać 4 zwrotki „Mazurka Dąbrowskiego”.

Przedsięwzięcie to kontynuacja ubiegłorocznej inicjatywy „Rekord dla Niepodległej”, w której uczestniczyło ponad 5 milionów uczniów z blisko 24 tysięcy szkół w kraju i za granicą.