MIKOŁAJKI 2023

W dniu 6 grudnia 2023 r. z samego rana usłyszeliśmy dźwięk dzwoneczków i zobaczyliśmy przed naszą szkołą sanie ciągnięte przez raźno parskające renifery, a w saniach siedział cały ubrany na czerwono Św. Mikołaj!

Dobrze, że był śnieg bo wszyscy grzeczni uczniowie z naszej szkoły, a tylko takich mamy w naszej placówce, wyczekiwali z utęsknieniem na prezenty, które przywiózł nam Św. Mikołaj.

Zbliża się koniec roku, więc jest to okazja do nagrodzenia wszystkich za ciężką pracę oraz dobre serce okazywane innym, nie tylko w szkole ale i w domu. Warto być dobrym człowiekiem! Dobro do nas wraca, zawsze!

Tymi mądrościami podzielił się z nami Św. Mikołaj, który mimo próśb Samorządu Uczniowskiego, aby został z nami do świąt, niestety musiał wyruszyć w dalszą drogę, aby obdarować inne, czekające na prezenty dzieci.