WIGILIE KLASOWE I JASEŁKA

W dniu 22 grudnia 2023 r., tuż przed świąteczną przerwą spotkaliśmy się wszyscy w salach lekcyjnych, aby łamiąc się opłatkiem z uśmiechem na twarzy złożyć sobie życzenia z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Uczniowie każdej klasy spędzili te magiczne chwile ze swoimi wychowawcami oraz zaproszonymi na wigilie klasowe nauczycielami. Dzięki zaangażowaniu rodziców naszych uczniów, którzy włączyli się w przygotowanie klasowych uroczystości na stołach pojawiły się prawdziwe smakołyki należące do tradycyjnych potraw  wigilijnych.

Podczas spotkania był czas na chwilę zadumy, wspólne kolędowanie oraz podzielenie się swoimi marzeniami dotyczącymi wyczekiwanego prezentu.  Po wigiliach klasowych udaliśmy się na salę gimnastyczną aby z zachwytem przyglądać się występom młodszych i starszych uczniów, którzy zaprezentowali swoje zdolności aktorskie oraz wokalne w jasełkach.

Na zakończenie pani dyrektor podziękowała wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły za ich zaangażowanie w przygotowanie jasełek oraz życzyła wszystkim radosnego świętowania i wszystkiego co najlepsze na kolejny rok.