ŚWIĄTECZNY KIERMASZ

W dniu 21 grudnia 2023 r. przed budynkiem naszej szkoły rozstawione zostały stoły na których można było nie tylko podziwiać  ręcznie wykonane różnorodne ozdoby świąteczne, poczuć zapach upieczonych pierników, posłuchać kolęd polskich i zagranicznych artystów ale także wspomóc Samorząd Uczniowski, Radę Rodziców oraz Fundację „Czasami” dokonując zakupu ww. dekoracji bożonarodzeniowych i ciasteczek.

W szkole, na parterze uczniowie z klasy VIII sprzedawali gorącą czekoladę, kakao, pianki a do każdego zakupionego kubeczka gorącego napoju dorzucali po czekoladowym cukierku.

Dziękujemy wszystkim za to, że tak szczodrze wspomogli zorganizowany przez Samorząd Uczniowski świąteczny kiermasz.

Wiele osób zaangażowało się w przygotowanie kiermaszu i dostarczenie własnoręcznie wykonanych małych dzieł sztuki oraz pysznych pierników. Dziękujemy z całego serca za Państwa pomoc i wkład w przygotowanie kiermaszu.

Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Damiana Tomiaka – Prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej w Osiecznicy, który użyczył nam nieodpłatnie namiot należący do straży pożarnej, który bardzo przydał się podczas kapryśnej pogody osłaniając przed deszczem wystawione do sprzedaży ozdoby świąteczne.