LAUREACI KONKURSU „NA NAJPIĘKNIEJSZY STROIK BOŻONARODZENIOWY”

W ostatnim czasie Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs „Na najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy”, w którym uczestniczyli uczniowie z różnych klas.

Boże Narodzenie to wyjątkowy czas, który każdy z nas chce spędzić w miłej atmosferze w otoczeniu najbliższych. Jednym z elementów, który przyczynia się do stworzenia świątecznej atmosfery, jest tradycyjny stroik bożonarodzeniowy. Nic nie sprawia takiej radości, jak samodzielnie wykonany stroik, który można umieścić na wigilijnym stole lub na drzwiach wejściowych.

Konkurs ten był wspaniałą okazją, by wykazać się kreatywnością i umiejętnościami manualnymi. Dnia 5 stycznia 2024 roku pani dyrektor wręczyła wyróżnionym uczniom nagrody oraz dyplomy.

LAUREACI KONKURSU „NA NAJPIĘKNIEJSZY STROIK BOŻONARODZENIOWY” :

I miejsce zajęła uczennica klasy 2b – Adrianna Sikorska,

II miejsce zajęła uczennica klasy 2a – Nikola Zbyl,

III miejsce zajęła uczennica klasy VI – Julia Sikorska

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ich wspaniałe prace oraz wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za pomoc w organizacji konkursu. Gratulujemy również zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich umiejętności artystycznych.