Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

1 września 2016 roku uczniowie Zespołu Szkół im Jana Pawła II w  Osiecznicy  rozpoczęli kolejny rok szkolny

2016/2017. Spotkanie ze szkołą poprzedziła o godzinie 8.00 uroczysta Msza Święta. Następnie uczniowie wraz

opiekunami, nauczycielami udali się do szkoły, gdzie o godzinie 9.00  rozpoczął się Apel.

Przewodnicząca samorządu uczniowskiego przywitała wszystkich zebranych, a po komendzie "Baczność" został wprowadzony poczet sztandarowy.  Następnie odśpiewano hymn państwowy . W dalszej części  głos zabrała Dyrektor Szkoły – Anna Goździk, która powitała wszystkich serdecznie. Szczególne słowa zostały skierowane do dzieci klas najmłodszych oraz ich rodziców. Życzyła wielu sukcesów oraz satysfakcji ze zdobywania nowej wiedzy i umiejętności.

Następnie uczniowie klasy II B zaprezentowali krótki program artystyczny przygotowany pod kierunkiem p. Justyny Wasilewskiej.Po czym odbyły się spotkania z wychowawcami.