Spływ pontonowy uczniów klasy IV B

30 sierpnia 2016 roku tuż przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego przyszła już klasa IV B wraz z wychowawcą Damianem Tomiakiem oraz nowym wychowawcą panią Małgorzatą Sadowską i rodzicami zorganizowali spływ pontonowy zakończony ogniskiem.

Zbiórka rozpoczęła się o godzinie 12.00 pod szkołą w Osiecznicy. Wszyscy wspólnie wyruszyliśmy do Ławszowej, skąd zaczęliśmy spływ. Oczywiście pogoda dopisała,było ciepło i słonecznie, więc nie obyło się bez wspólnego chlapania i kąpieli w rzecze. Przepiękny krajobraz towarzyszył nam do miejsca docelowego, czyli Luboszowa, gdzie w "Miodowym Zakątku" u państwa Słoneckich czekało na nas ognisko, wspólne pieczenie kiełbasek oraz gry i zabawy. Wszystkim bardzo się podobało; dzieci poznały i zintegrowały się z nową wychowawczynią. Już nie możemy się doczekać kolejnego spływu.