Targi edukacyjne

Targi edukacyjne 2015

Dnia 20 marca 2015roku odbyły się w naszej szkole TARGI EDUKACYJNE. Na zaproszenie odpowiedziały wszystkie szkoły ponadgimnazjalne z powiatu i trzy z poza (Zespół Szkół Ekonomicznych-Technicznych z Rakowic, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych z Iłowej i Zespół Szkół z Lubomierza).

Szkoły mogły zaprezentować się uczniom klas III. gimnazjum i swoją ofertę w zakresie szkolnictwa i ciekawych kierunków kształcenia. Młodzież dostawała ulotki i inne gadżety. Nie zabrakło ciasta, pączków, herbaty i kawy. Ciasta przygotowali uczniowie klas III. za co bardzo dziękujemy, a w obsługiwaniu przedstawicieli szkół zajmowały się uczennice klas I. gimnazjum.

Życzymy  uczniom klas trzecich gimnazjum słusznych i przemyślanych decyzji oraz mądrych wyborów przyszłej szkoły.

Powodzenia :-)