Śpiworki VA z okazji Dnia Chłopaka

Z 27 na 28 września 2019 r. uczniowie klasy Va spędzili noc w szkole. Czas upłynął bardzo szybko, było mnóstwo atrakcji zorganizowanych przez dziewczynki z okazji Dnia Chłopaka. Wspólny czas zaczął się od niespodzianki przygotowanej przez panią pedagog z pomocą wychowawczyni Va - wszyscy słuchali opisu kogoś z klasy i zgadywali o kogo chodzi ????

Następnie odbył się quiz dla chłopców, każdy z nich otrzymał nagrodę, a na zdobywców podium czekały piękne obrazy Pokemonów. Po wspólnej kolacji, były podchody dla całej klasy z bardzo ciekawymi zadaniami. Chłopcy mogli wypróbować się w roli fryzjera i wizażysty ???? Dziewczynki obdarowały również swoich kolegów upominkami - każdy dostał odlotowe skarpetki! Po tylu emocjach przyszedł czas na śpiewy przy gitarze, a na koniec gimnastyka przed snem i gra w dwa ognie. Rano pobudka o 7.00, pakowanie, sprzątanie i pożegnanie ze szkołą do poniedziałku. Wraz z uczniami świetnie bawiły się opiekunki pani Małgorzata Kowalczyk i Dorota Drużga. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć.